Udostępnione przez Go Fan Yourself

Najlepszym sposobem na zainspirowanie pracowników do cięższej pracy jest stworzenie im możliwości współpracy i sprawienie, by czuli się docenieni, co podniesie ich morale. Jest wiele sposobów, aby to osiągnąć, ale coraz więcej nowoczesnych firm wykorzystuje przestrzeń do spotkań jako narzędzie zwiększające produktywność.

Meble do miejsc odpoczynku nie muszą kosztować fortuny, ale ważne jest, jak je ustawisz.

Czy byłeś już kiedyś w takiej przestrzeni? Jeśli tak, co Ci się w niej podobało, a co nie?

Kilka pomysłów, które pochodzą z różnych firm, to m.in:

- Cubicle for collaboration - dodaj trochę zieleni i roślin, stwórz stojące boksy i czekaj na przypływ pomysłów! Możesz dodać kilka interaktywnych tablic, aby ułatwić współpracę.

- Klimat kawiarni - Ludzie relaksują się w kawiarniach, więc pomyśl o stołkach, wysokich biurkach i gniazdkach do podłączenia laptopów i telefonów. Możesz oczywiście dostarczyć kawę, ale to są miejsca, gdzie płynie inspiracja.

- Elastyczne rodzaje mebli biurowych - Przestrzeń do spotkań jest bardzo elastyczna, dlatego warto pomyśleć o meblościankach, które można przemieszczać. To musi być płynna przestrzeń. Wiele pomysłów na tego typu meble można znaleźć w internetowych sklepach z meblami biurowymi.

- Dom z dala od domu - Pomyśl o sofach, lampach, niskich stolikach, generalnie o domowym zaciszu, które daje poczucie relaksu.

- Pomieszczenie techniczne - może służyć jako centrum nauki, ale ze ścianami, na których można pisać, laptopami, w stylu minimalistycznym.

Przestrzenie do pracy z przerwami to sprawdzony sposób na pobudzenie pomysłów i fantastyczny dodatek do każdego miejsca pracy.